به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ، افتتاح و کلنگزنی پروژه سپاه و همایش وحدت با حضور دکتر میرزاد فرماندار پارسیان و جناب سرهنگ سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و حاج آقا میرزایی امام جمعه شهرستان و جمعی از روحانیون تشیع و اهل سنت در حوزه علمیه شهر کوشکنار برگزار گردید.

به گزارش هرمیزان ، افتتاح و کلنگزنی پروژه سپاه و همایش وحدت  با حضور دکتر میرزاد فرماندار پارسیان و جناب سرهنگ سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و حاج آقا میرزایی امام جمعه شهرستان و جمعی از روحانیون تشیع و اهل سنت در حوزه علمیه شهر کوشکنار برگزار گردید.

دکتر میرزاد فرماندارپارسیان در حاشیه این مراسم گفت :  رسالت بسیج سازندگی در عرصه خدمت، محرومیت زدایی از جامعه است.

فرماندار پارسیان ضمن تبریک این هفته وحدت ، اظهار داشت: مسئولیت در نظام اسلامی بستری برای خدمت‌رسانی به‌ویژه به نیازمندان و محرومان است.

نماینده عالی دولت در پارسیان افزودند : سرعت عمل، کیفیت و کاهش هزینه اصلی‌ترین راهبرد محرومیت‌زدایی پروژه‌های بسیج سازندگی در شهرستان و کشوراست .

وی با اشاره به نقش موثر خیرین در پیشبرد اهداف انقلاب بیان داشت: ساخت وایجاد پایگاه مقاومت بسیج یکی از نیازهای مبرم سپاه در شهرها و روستاها است تا بسیجیان بتوانند در محیطی سالم وصمیمی ،آموزش های لازم را فرا بگیرند.

دکتر میرزاد فرماندار پارسیان با بیان اینکه پایگاههای مقاومت بسیج مکانی برای رشد و تعالی استعدادهای نهفته جوانان و نوجوانان بسیجی میباشد ،گفت: پایگاههای مقاومت بهترین مکان برای تربیت نیروهای بسیجی آگاه، با بصیرت و مخلص می باشد.

فرماندار پارسیان تصریح کرد: هفته بسیج یک فرصت است تا مردم و جوانان را در جریان خدمات مختلف نظام اسلامی و حوزه ایثارگری قرار دهیم که تحقق آن به همت جمعی همگان و بسیجیان نیاز دارد.

رئیس شورای تامین شهرستان پارسیان در پایان گفت : عزت و عظمت این ملت و کشور در گرو همدلی و همکاری آحاد مردم ، ولایتمداری و حضور قوی مردم و جوانان در عرصه های مختلف و به خصوص بسیج است.

مضافا اینکه علاوه بر این پروژه ، مسجد روستای پیشو افتتاح و از روستای ستلو و ساخت خانه محرومین بازدید بعمل آمد .

انتها/آ