فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان جاسک گفت: برنامه‌های متنوعی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان جاسک برگزار می‌شود.

به گزارش هُرمیزان، محمد رادمهر شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ۳۱ شهریور اظهار داشت: دستاورد های هشت سال دفاع مقدس امنیت پایدار و پیشرفت‌های کشور در همه حوزه‌ها به ویژه دفاعی است.

وی افزود: سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته دشمن در آب‌های جاسک  از قدرت‌های بازدارندگی ایران است که برکت خون شهداء و تجربه ۸ سال دفاع مقدس بدست آمده است.

 فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان جاسک بیان داشت: دشمن و استکبار جهانی  با تحمیل جنگ نابرابر بوسیله صدام به ایران در سال ۵۹ که در فکر خودشان در مدت یک هفته می‌خواستند به تهران برسند، با رشادت های جوانان غیور میهن، در صورتی که در سال‌های اول پیروزی انقلاب بود، باشکست سنگینی مواجه شدند.

رادمهر خاطر نشان کرد: اکنون که در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی هستیم قدرت بازدارندگی ایران با سال‌های اول انقلاب قابل مقایسه نیست، ما در شروع جنگ تحمیلی حتی سیم خاردار وارد می‌کردیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر کشور ما با تکیه بر جوانان انقلابی در حوزه صنایع دفاعی به پیشرفت‌های چشم گیری دست پیدا کرده که هیچ دشمنی نمی‌تواند قدرت و توان نظامی ایران را پیش بینی کند که سرنگونی پهباد فوق پیشرفته آمریکا و همچنین مورد اصابت قرار گرفتن موشک در محل استقرار داعش تنها گوشه ایی از این دستاورد هاست.

انتها/ع

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس