نماینده مردم حوزه شرق هرمزگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاران و رسانه ها یکی از راه های شفاف سازی بین مردم و مسئولان میباشند که بواسطه رسالتی که بر عهده دارند و ما باید تلاش کنیم موانع پیش روی را برطرف کنیم.

به گزارش پایگاه خبری هرمیزان از میناب،حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کنفرانس خبری با خبرنگاران پیش از آغاز به کار و فعالیت رسمی مجلس جدید اینگونه به استقبال خبرنگاران رفت.

وی مهم‌ترین نیاز فعلی شرق هرمزگان را مشکل بیکاری خواند و گفت: مشکل بیکاری و نبود اشتغال در منطقه یکی از مشکلاتی است که بسیاری از جوانان به مشاغل کاذب و سخت روی می آورند که هم برای خود و خانواده خود خطر می آفرینند.

وی افزود :یکی از کارکرد های شغل فقط کسب در آمد میباشد.

وی تعامل با رسانه و جایگاه خبرنگاران را اینگونه بیان کردند:خبرنگاران و رسانه ها یکی از راه های شفاف سازی بین مردم و مسئولان میباشند که بواسطه رسالتی که بر عهده دارند و ما باید تلاش کنیم موانع پیش روی را برطرف کنیم.

نماینده مردم حوزه شرق هرمزگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به محرومیت ۴۰ساله بشاگرد پرداخت و گفت:بشاگرد یکی از نماد های محرومیت در کشور میباشد .اساسی ترین مشکل بشاگرد راه ارتباطی مردم با مرکز شهر میباشد که حدود ۹۳درصد جاده ها خاکی میباشد و در مواقع بارندگی بواسطه رودخانه جگین راه ارتباطی روستاها قطع میباشد.

“حسین رییسی” در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های بر زمین مانده اشاره کرد و افزود:ما باید در ابتدا پروژه های نیمه تمام را به اتمام برسانیم ،پروژه بلوار دانشگاه میناب یکی از کارهای اولویت داری است که باید این مسیر را درست و اصلاح کرد و قصد داریم دانشگاه آموزش عالی واحد میناب را با توجه به ظرفیت و توسعه سواحل مکران ارتقاء علمی دهیم و آن را به دانشگاه مکران تبدیل نماییم.

وی در پایان خاطر نشان کرد:میناب را باید بعنوان مرکزیت پزشکی و قطب درمانی شناخت چرا که بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب بیمارانی را از سراسر شرق هرمزگان دارد و باید این نقطه مثبت را تقویت کنیم.

  • نویسنده : مرضیه علینژاد