فرماندار بندرعباس گفت: تعداد ۱۴۴ پروژه عمرانی به ارزش ۶۸۲ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه خبری هرمیزان، عزیزاله کناری اظهار داشت : در اولین روز هفته دولت برنامه ها با غباروبی و عطر افشانی در گلزار شهداء بندرعباس آغاز و با حضور دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان […]

فرماندار بندرعباس گفت: تعداد ۱۴۴ پروژه عمرانی به ارزش ۶۸۲ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری هرمیزان، عزیزاله کناری اظهار داشت : در اولین روز هفته دولت برنامه ها با غباروبی و عطر افشانی در گلزار شهداء بندرعباس آغاز و با حضور دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان ، تعدادی از پروژه های منتخب شهر بندرعباس افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: ازاین تعداد ۱۰۱ پروژه در شهر بندرعباس ، ۲۴ پروژه در بخش مرکزی ، ۱۰ پروژه در بخش تخت ، ۳ پروژه در بخش قلعه قاضی و ۶ پروژه از مجموع پروژه های آماده بهره برداری در بخش فین قرار دارد.

این مقام مسئول بیان داشت: بیشترین تعداد پروژه ها مربوط به فصل عمران شهری و روستایی با ۵۶ پروژه و بیشترین میزان اعتبار مربوط به فصل صنعت و معدن با ۲۶۷ میلیارد تومان می باشد.

فرماندار بندرعباس در پایان بیان کرد: در اولین روز هفته دولت برنامه ها با غباروبی و عطر افشانی در گلزار شهداء بندرعباس آغاز و با حضور دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان ، تعدادی از پروژه های منتخب شهر بندرعباس افتتاح و به بهره برداری میرسند.

  • منبع خبر : پایگاه خبری آداک