مجموعه فروشگاه های مارینا ساندز به سرمایش مدارس و بیمارستان امام سجاد(ع) سیریک کمک کرد.

مدیریت مجموعه فروشگاه های مارینا ساندز در گفت و گو با خبرنگار هرمیزان در سیریک: از آنجا که بسیاری از مدارس روستایی در این شهرستان مشکلات فراوانی در بحث سرمایش داشتند و نیازمند مشارکت بودند تصمیم گرفته شد در چند مرحله به مجموعه آموزش و پرورش کمک کنیم.

خالد حاجی حسینی اشاره کرد: از مهم‌ترین فعالیت‌ها و اهداف نیکوکاران درپروژه‌های اجتماعی، جلب مشارکت و درگیر کردن افراد در حل مشکلات جامعه است که مجموعه فروشگاه های مارینا ساندز در این راستا درحال تلاش است.

حاجی حسینی ایراد کرد: هیچ سازمانی نمی‌تواند به تنهایی مشکلات را مرتفع نماید به همین منظور بخش خصوصی باید در کنار دولت برای رفع مشکلات تلاس نماید.

مدیریت مجموعه فروشگاه های مارینا ساندز اظهار کرد: در بخش نخست کمک به تامین وسایل سرمایشی مدارس روستاهای کمتر توسعه یافته سیریک تعداد ۱۰ وسیله سرمایش مدارس به آموزش و پرورش شهرستان تحویل داده شد.

وی افزود: در بخش های بعدی نیز بنا داریم کمک هایی را در حوزه های مختلف در راستای تحصیل کودکان و نوجوانان مناطق محروم سیریک اختصاص دهیم.
خالد حاجی حسینی مطرح کرد: در روزهای گذشته نیز تعدادی وسایل سرمایشی جهت استفاده در بیمارستان امام سجاد (ع) شهرستان به این بیمارستان اختصاص یافت.

حاجی حسینی تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و استان ژل ضد عفونی کننده دست از سوی این مجموعه تهیه و بزودی بصورت رایگان در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت: مجموعه فروشگاه های مارینا ساندز تلاش نموده است در حوزه های ورزش،بهداشت ودرمان، آموزش و محرومیت زدایی در بخش مسئولیت های اجتماعی اقداماتی را انجام دهد.

  • نویسنده : احمدی