رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب با بیان اینکه به‌دلیل شیوع کرونا با محدودیت‌هایی روبه‌رو هستیم گفت: کاروان شادی معنوی نیمه شعبان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمیزان از میناب، مصطفی محب‌زاده شامگاه سه‌شنبه در جلسه ای که با حضور جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان میناب برگزار شد، اظهار داشت: جشن‌های نیمه شعبان هر ساله در شهرستان میناب بسیار باشکوه برگزار شده است.

وی با بیان اینکه امسال به‌دلیل شیوع بیماری کرونا با محدودیت‌هایی روبه‌رو هستیم گفت: کاروان شادی معنوی نیمه شعبان عصر روز چهارشنبه از آستانه اباالفضل(ع) احمد آباد آغاز به حرکت خواهد کرد و پس از آن در تمامی محلات سطح شهر میناب، شادی را برای شهروندان به ارمغان خواهد آورد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میناب ادامه داد: در این زمان دعای فرج و زیارت آل یاسین از بلندگوی مساجد پخش می‌شود و بعد از آن نورافشانی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه کاروان شادی معنوی نیز پیش‌بینی شده که در ایام نیمه شعبان اجرایی شود گفت: در این کاروان‌ها خودروهایی با بلندگو در محلات شهر میناب حضور پیدا کرده و اجرای برنامه و سرود مرتبط با نیمه شعبان دارند و تمام این برنامه‌ها در راستای ترویج فرهنگ مهدویت است.

محب‌زاده با تاکید بر اینکه اجرای برنامه‌های نیمه شعبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به دور از هرگونه تجمع انجام می‌شود ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در ایام نیمه شعبان روحیه شادی و نشاط معنوی در بین مردم ایجاد کنیم.