منتخب مردم شرق هرمزگان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از برنامه‌های راهبردی بنده با کمک دیگر همکاران این است که طرح شفافیت آرا نمایندگان را به جریان بیاندازیم و به تصویب برسانیم.

به گزارش هرمیزان، حسین رئیسی اظهار داشت: قطعا ما بر پای عهدی که با مردم بسته‌ایم هستیم و تمام تلاش خود را برای پیشبرد اهداف مردم به کار خواهیم گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که در بحث مشکلات اقتصادی و معیشت مردم چا برنامه‌ای خواهید داشت؛ گفت: مشکلات معیشتی ریشه‌اش در بیکاری است و بین فقر و بیکاری رابطه مستقیم وجود دارد و هر چه بتوانیم باید نرخ بیکاری را کاهش دهیم.

منتخب مردم شرق استان هرمزگان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باید فرصت‌های شغلی در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت، خدمات، گردشگری، شیلات و آبزی پروری و مشاغل خانگی ایجاد کنیم که اگر این امر محقق شود به تامین معیشت اقشار مختلف کمک خواهد شد و به سمت ریشه کن کردن فقر در جامعه حرکت خواهیم کرد.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک و بشاگرد در مجلس یازدهم در واکنش به مسکوت ماندن طرح شفافیت آرا نمایندگان در مجلس دهم تاکید کرد: یکی از برنامه‌های راهبردی بنده با کمک دیگر همکاران این است که طرح شفافیت آرا نمایندگان را به جریان بیاندازیم و به تصویب برسانیم.

رئیسی در پاسخ به سئوالی در رابطه با لابی‌های بین نمایندگان مجلس و دولتی‌ها اظهار داشت: هر کاری را که به نفع مردم باشد را مثبت ارزیابی می‌کنیم منتهی اگر در لابی‌ها منافع مردم دیده نشود قطعا در چنین لابی‌هایی شرکت نخواهیم کرد.

وی همچنین از ترکیب مجلس یازدهم ابراز خرسندی کرد و بخش عمده آن را تشکیل شده از نیروهای کارآمد، کارآزموده و با انگیزه قلمداد کرد.

منتخب مردم شرق هرمزگان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم که با وجود تنگناها و مشکلات معیشتی که مواجه بودند در انتخابات شرکت کردند و همچنین از تمام اقشار و گروه‌ها با تمام سلایق سیاسی تشکر و قدردانی می‌کنم.

  • منبع خبر : تسنیم