فرماندار رودان از کنترل و محدودیت ورود به شهرستان را از ۴نقطه از شهرستان رودان خبرداد.

به گزارش هرمیزان، مصطفی غلامپور فرماندار شهرستان رودان در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا ضمن تشکر از همه اصناف و مردم بابت حضور مثمر آنان در امر مبارزه با کرونا گفت: مبادی ورودی به شهرستان رودان از ۴نقطه کنترل می شود که پایش خوبی در این نقاط انجام می گیرد.

وی از محدودیت ورود خودرو ها با با پلاک های غیربومی به شهرستان خبرداد و افزود: پایش همه مردم را در دستور کار قرار دادیم و ورودی شهر رودان و همه شهرهای تابعه شهرستان، پایش خوبی انجام می شود.

فرماندار رودان عنوان کرد: همه اصناف تقاضا کردیم در مقابله با ویروس کرونا در شهرستان کمک کنند و مردم هم به این موضوع “درخانه بمانیم”دقت کنند و کمک به امر نمایند و از مسافرت ها به صورت جدی خودداری کنند.

مصطفی غلامپور با اشاره به وجود کالاهای مورد نیاز و اسامی در شهرستان بیان کرد: مردم نگران تامین کالاهای مورد نیاز خود نباشند چراکه تمامی اقلام در شهرستان موجود است.

فرماندار شهرستان رودان با تقدیر و تشکر از کادر درمانی، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و اعضای شورای تامین شهرستان در این جلسه خاطرنشان کرد: کارگاه های تولید ماسک در مقیاس کم در شهرستان به همت بسیج و مردم راه اندازی شده که انشاالله نیاز شهرستان تامین شود و همه بخشداران، شهرداران و دهیاران پای کار هستند و تلاش مبارزه با کرونا را در دستور کار قرار داده اند.

غلامپور خاطرنشان کرد: کنترل و محدودیت گلوگاه و ورودی به استان از ورودی آبنما با شدت بیشتری صورت می گیرد.

  • نویسنده : قاسم نگاری