نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه هر وقت با قدرت آمدیم دشمنان سست شدند و هر وقت ما شل گرفته‌ایم، آن‌ها با قلدری آمده اند، تصریح کرد: بیانیه شورای عالی امنیت ملی خطاب به کشورهای عضو برجام، امری درست و زیبا بود و به‌خوبی قدرت کشورمان را به نمایش گذاشت.

به گزارش هرمیزان،آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در جمع نمازگزاران بندرعباس، افزود: سرمایه‌ای بالاتر از کشاورزی نداریم و همه‌چیزمان به زراعت بستگی دارد و هیچ‌چیز گنجی بالاتر از کشاورزی نیست؛ کشاورزی نیاز زندگی و نفس کشیدن من و شماست.

وی با بیان اینکه مسئولان باید امورات کشاورزی و مشکلات کشاورزان را رفع کنند، تصریح کرد: نباید تولید گندم در پیچ‌وخم ادارات معطل شود و باید به تسهیل امور کشاورزان شتاب دهیم.

امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه زراعت گران‌بهاترین گوهر نایاب است، خاطرنشان کرد: باید علم را در اختیار کشاورزی قرار دهیم تا بتوانیم در این امر هم توسعه داشته باشیم و هم اشتغال افزایش یابد نه آنکه بگوییم چون رشته‌مان کشاورزی نیست دیگر در این بخش ورود نکنیم.

وی با بیان اینکه نیاز به کشاورزی عالمانه داریم، اضافه کرد: علم در خدمت کار است نه در تعارض با کار و در سال رونق تولید باید به این امر مبادرت بیشتری بورزیم.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به در پیش بودن هفته عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اگر سپاه و ارتش نبودند امروز انقلاب اسلامی ایران وجود نداشت؛ سپاه، ارتش و بسیج در کنار هم هستند و ترامپ از وحشت این همبستگی خواب راحت ندارد.

وی ادامه داد: برای آنکه سپاه پاسداران در بخش الهی قوی باشد، مجموعه عقیدتی سیاسی در دل این مجموعه قرار گرفت تا مطالب اعتقادی در آن تزریق شود تا همیشه سپاه پاسداران همواره شاداب و دستش پر باشد بحث عقیدتی سیاسی در این مجموعه قرارگرفته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با تأکید بر اینکه سپاه با وجود اینکه کار اصلی‌اش در دفاع و حفظ اعتقادات است اما همواره در خدمت مردم بوده و منشأ خدمت است، بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شبانه‌روز در حال تلاش برای توسعه و خدمت‌رسانی به کشور هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید به دنبال آن باشیم که چرا اروپا بازی درمی‌آورد، عنوان کرد: تمامی این کشورها یک‌چیز مشابه هستند در چند شکل؛ نظام سرمایه‌داری نظام دزدی است.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با بیان اینکه مگر کشور فرانسه کم از کشور الجزایر دزدید و دست به کشتار یک‌میلیون الجزایری زد، ابراز کرد: اسم‌ها عوض‌شده وگرنه آمریکا همان فرانسه است، فرانسه همان آمریکا است و هر دویشان انگلیس هستند زیرا نظام سرمایه‌داری و چپاول است.

امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه با یک تلفن ترامپ پول مردم عربستان سعودی را می‌دزدد، خاطرنشان کرد: در چنین نظامی شرف، دین، اخلاق و هر چیزی سرمایه است و در طول تاریخ همواره شاهد چنین اقداماتی از سوی این کشورها بوده و هستیم.

وی با بیان اینکه یک سال ملت صبور کشورمان صبر کرد، اضافه کرد: اگر اقدام نکنیم حالا حالاها اروپا تغییر نمی‌کند اما یک خبر پخش شد حال لحن ترامپ هم در حال تغییر است.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه  هر وقت با قدرت آمدیم دشمنان سست شدند و هر وقت  ما شل گرفته‌ایم،  آن‌ها با قلدری آمده اند،  تصریح کرد: بیانیه شورای عالی امنیت ملی خطاب به کشورهای عضو برجام، امری درست و زیبا بود و به‌خوبی قدرت کشورمان را به نمایش گذاشت.

وی در پایان گفت: امروز به‌عنوان حمایت از مجموعه دولت و حرکت خوبی که در پاسخ به ندای حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری صورت گرفت، در سراسر هرمزگان به راهپیمایی خواهیم پرداخت.

  • منبع خبر : ایسنا منطقه خلیج‌ فارس