جواد نظامی طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، به سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب منصوب شد. به گزارش هر میزان،مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با صدور حکمی ضمن انتصاب جواد نظامی به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب از زحمات جعفر متقی رئیس سابق ورزش […]

جواد نظامی طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، به سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب منصوب شد.

به گزارش هر میزان،مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با صدور حکمی ضمن انتصاب جواد نظامی به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب از زحمات جعفر متقی رئیس سابق ورزش و جوانان این شهرستان قدردانی کرد.

در بخشی از حکم محمودرضا امیاری می خوانیم: نظر به اهمیت و جایگاه  ورزش و جوانان در جامعه، امید است با اتکا به خداوند متعال و بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، تعامل مناسب با مقامات محلی و بهره مندی از همکاری پیشکسوتان و کارکنان در پیشبرد اهداف  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش و جوانان  آن شهرستان موفق و موید باشید لذا به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب منصوب می شوید.

نظامی پیش از این معاون اداره ورزش و جوانان میناب بوده است، وی ۱۲ سال سکاندار اداره ورزش و جوانان شهرستان بوده و راه‌اندازی کمیسیون ورزش و جوانان توسط شورای شهر بشاگرد گوشه‌ای از عملکرد حدود چهار ساله وی است.

شنیده ها حاکی از اختلاف نظر حجت الاسلام و المسلمین ذوالقدر نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب برای اجماع بر روی یک گزینه قطعی برای ورزش و جوانان شهرستان میناب است.

  • نویسنده : مرضیه علی نژاد
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس