احمدی با بیان این که از حاشیه ها هراسی ندارم، گفت: در انتخابات ۹۸ کارنامه خوبی رقم خواهیم زد.

به گزارش هرمیزان،محمد احمدی در همایش تجلیل از شوراهای بخش بندزرک ضمن اشاره به قابلیت و ظرفیت های موجود در بخش بندزرک، از این بخش به عنوان یکی از استعدادهای هرمزگان نام برد و افزود: بندزرک از مناطقی است که نیروی انسانی بسیار توانمندی دارد.

وی عنوان کرد: چهره هایی نظیر عباس مرادی که از مفاخر هرمزگان است و در برنامه های بلندمدت هرمزگان مثل طرح توسعه سواحل مکران و آمایش سرزمین از صاحب نظران محسوب می شود، اهل همین منطقه است.

فرماندار ویژه میناب در ادامه به نقش شوراهای اسلامی در توسعه روستاها و مناطق اشاره و اظهار کرد: شوراها بر اساس آنچه بضاعت و توان آنهاست، کارنامه طلایی دارند‌.

احمدی همچنین با بیان این که اتحاد و انسجام لازمه طی کردن مسیر انقلاب با اقتدار است، اضافه کرد: نقش توام با تعهد و دلسوزی شوراهای اسلامی در بالندگی و توسعه مناطق و رفع مشکلات مردم ستودنی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ماه رمضان را فرصتی برای خودسازی و بهتر شدن حال معنوی انسان ها دانست و افزود: باید تلاش کرد تا با بهره گیری از فیوضات معنوی ماه مبارک رمضان، معنویات در زندگی ما پر رنگ تر شود.

معاون استاندار هرمزگان اشاره ای به مشکلات اقتصادی کشور کرد و گفت: دشمن به خوبی دریافته است که با جنگ نظامی نمی تواند ضربه ای به کشور وارد کند چرا که در هشت سال جنگ تحمیلی، اتحاد و یکپارچگی ملت توانست دشمن و ایادی آن را شکست دهد.

رئیس شورای اداری شهرستان میناب ادامه داد: با همدلی، انسجام و عمل به منویات رهبری از مشکلات و جنگ اقتصادی نیز عبور می کنیم و توطئه های بدخواهان را خنثی خواهیم کرد.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود از مراحل پایانی ارتقا بخش بندزرک به شهر خبر داد و گفت: بزودی شهردار بندزرک نیز معرفی می شود.

معاون استاندار هرمزگان همچنین با بیان این که درب اتاقم به روی اعضای تمام جناح، احزاب و گروه ها باز است، افزود: هراس و ترسی از حاشیه ها ندارم و در آن قرار نمی گیرم و در انتخابات ۹۸ کارنامه خوبی رقم خواهیم زد.

برپایه این گزارش؛ در این آئین از شوراهای اسلامی بخش تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است: بخش بندزرک شهرستان میناب با ۵۰ هزار نفر جمعیت،۴۲ روستای آن دارای شورای اسلامی است.

  • منبع خبر : شبستان