معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مسابقات فوتبال دانش آموزی کشور یادواره سردار شهید حسین همدانی و شهدای مدافع حرم استان هرمزگان از ششم بهمن به میزبانی شهرستان بندرعباس آغاز می‌شود.

به گزارش هرمیزان،علیرضا باقری با بیان اینکه مسابقات فوتبال دانش آموزی کشور یادواره سردار شهید حسین همدانی و شهدای مدافع حرم استان هرمزگان از ششم بهمن به میزبانی شهرستان بندرعباس آغاز می‌شود،گفت: در این دوره از مسابقات ۲۴ تیم از استان‌ های کشور از ۶ بهمن تا ۱۴ بهمن رقابت می‌کنند.

وی افزود: این مسابقات با شرکت ۶۷۲ ورزشکار، مربی، سرپرست، داور و عوامل اجرایی به مدت یک هفته در ورزشگاه‌های خلیج فارس، تختی، نخل و اروند بندرعباس و زمین چم توانیر برگزار می‌شود

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: در این مسابقات با حضور نماینده فدراسیون فوتبال اعضای تیم ملی دانش آموزی برای شرکت در مسابقات آسیایی جاکارتا در اندونزی نیز انتخاب می‌شوند.

باقری با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه و مسابقه پایانی این مسابقان بصورت زنده از شبکه استانی خلیج فارس و شبکه‌های ورزش و امید پخش می‌شود، گفت: تیم فوتبال دانش آموزی هرمزگان در دوره گذشته این رقابت‌ها که اواخر سال ۹۵ در بندرعباس برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافت و به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی جمهوری چک شرکت کرد.

وی اضافه کرد: نماینده ایران در مسابقات جهانی جمهوری چک با کسب ۴ پیروزی، ۱ مساوی و ۳ باخت در بین ۲۴ تیم شرکت کننده به مقام هشتم دست یافت.

  • منبع خبر : موج