نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار به احداث مجتمع فرهنگی و هنری میناب خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار هرمیزان، اظهار داشت: پروژه احداث مجتمع فرهنگی و هنری میناب از سال ۹۳ آغاز شده است.

وی افزود: پس از یک سال فعالیت این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی حدود ۵ سال است که به دلیل عدم تخصیص اعتبار راکد و غیرفعال مانده است.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با عنایت به مصوبات نهمین جلسه مشترک شورای توسعه امنیت پایدار شرق و غرب کشور به ریاست وزیر کشور، ۵ میلیارد تومان اعتبار به پروژه مجتمع فرهنگی و هنری میناب اختصاص یافت.

حجت الاسلام و المسلمین ذوالقدر عنوان داشت: با توجه به اهمیت این موضوع و تقویت زیرساخت های فرهنگی شهرستان میناب و همچنین نیاز هنرمندان برای ادامه فعالیت و تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری پیگیر جذب این اعتبار هستیم.

وی ادامه داد: از مبادی قانونی نسبت به تخصیص اعتبار مذکور که از مصوبات شورای توسعه امنیت پایدار شرق و غرب کشور است، پیگیر آن هستیم که جذب این اعتبار در سال جاری تسریع گردد.

  • نویسنده : ص