معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کاهش تصادفات رانندگی و صدمات جانی از اهداف افزایش دوربین های کنترل ترافیک در سطح استان است.

به گزارش هرمیزان، سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جلسه کمیته پایش تصویری استان، افزود: شهرداری بندرعباس و سایر شهرداریها با همکاری پلیس و راهداری باید تلاش کنند تا هرچه زودتر دوربین ها را راه اندازی کنند.

وی تاکید: همگی در قبال حفظ جان و مال مردم مسئول بوده و باید بهتر از گذشته در این خصوص فعالیت کنیم.

ناجی با اشاره به اینکه برای رسیدن به اهداف در آینده باید هدفگذاری کرد، بیان کرد: افق ۱۴۰۰ نقطه هدف گذاری خوبی برای رسیدن به خواسته هاست.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: استفاده از امکانات و اعتبارات با همکاری بخش خصوصی باید در دستور کار شهرداری ها و دستگاه های مرتبط قرار بگیرد.

ناجی خاطر نشان کرد: مردم خواستار توجه به کاهش مشکلاتشان و تامین امنیت خودشان هستند و حکومت وظیفه تامین امنیت و جان و مال مردم را بر عهده دارد و باید همه به آن متعهد باشیم.

وی تصریح کرد: در تمامی این موارد باید مراقب باشیم تا از روند اتفاقات خوب و تحولات موثر در کشور عقب نمانیم زیرا هرمزگان شایسته دستیابی به توفیقات بیشتری است.