رئیس اداره امور قرآنی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از کسب رتبه‌ عالی در رشته حفظ کل توسط حسین درستکار از بندرعباس در مسابقات کشوری خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرام رنجبر با اشاره به راه‌یابی دو هرمزگانی به چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن اظهارداشت: مسابقات استانی قرآن در سال جاری در هرمزگان برگزار و دو نفر از برترین‌های شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات به مرحله چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری کشوری به میزبانی استان مرکزی راه یافتند.

وی در ادامه افزود: مسابقات استانی قرآن کریم در مرداد ماه سال جاری به مدت سه روز به میزبانی شهرستان رودان برگزار و پس از رقابت سخت، حسین درستکار حافظ کل قرآن کریم منتخب از شهرستان بندرعباس و عبدالله رکاب از شهرستان پارسیان منتخب در رشته حفظ ۱۰ جز، به چهل و یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم راه یافتند.

مسؤول اداراه قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان تصریح کرد: متسابقین از تاریخ دهم الی بیست و سوم مهرماه به مدت 13 روز در شهر اراک در چهل و یکمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم به رقابت می‌پردازند.

حجت الاسلام رنجبر در پایان ابرازداشت: پس از اعلان نتایج مرحله نهایی رشته حفظ کل برادران در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن، حسین درستکار از استان هرمزگان در رشته حفظ کل قرآن، موفق به کسب رتبه عالی در این دوره از مسابقات کشوری شد.

  • منبع خبر : فارس