۹۵پروژه عمرانی در دهه فجر افتتاح می شود ۹۵پروژه عمرانی با بیش از ۲۲۰میلیارد تومان در ۳بخش که در قالب ۱۰فصل میباشد در دهه فجر افتتاح می شود. مهندس ریاضی رییس ستاد دهه فجر در شهرستان میناب ضمن تسلیت سالروز شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه الزهرا(س) و تبریک دهه فجر گفت: آمریکا تمام قصدش […]

۹۵پروژه عمرانی در دهه فجر افتتاح می شود
۹۵پروژه عمرانی با بیش از ۲۲۰میلیارد تومان در ۳بخش که در قالب ۱۰فصل میباشد در دهه فجر افتتاح می شود.

مهندس ریاضی رییس ستاد دهه فجر در شهرستان میناب ضمن تسلیت سالروز شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه الزهرا(س) و تبریک دهه فجر گفت: آمریکا تمام قصدش این بود که نگذارد انقلاب اسلامی جشن ۴۰سالگی خود را برگزاری کند اما موفق نبوده و ملت ایران درحال برنامه ریزی جشن ۴۱سالگی انقلاب است که این نماد قدرت ،تداوم انقلاب و در کنار آن شاهد حضور میلیونی مردم پای صندوق های رأی که این سرمایه اجتماعی این انقلاب است.

وی افزود:برای هماهنگی بیشتر برنامه های دهه فجر طبق دوره های گذشته کمیته هایی تشکیل داده که این کمیته ها شامل کمیته مراسمات و هیت های مذهبی ،کمیته پشتیبانی،ورزشی دانش آموزی،دانشجوی،امور بانوان،امور بنیاد شهید و ایثارگران،بسیج،کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، فرهنگی و هنری،روستایی و عشایری ،کمیته بازرسی میباشد.

وی برنامه های دهه فجر را عنوان کرد: دیدار اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه شهرستان ،رژه موتور سواران ،زنگ انقلاب در مدرسه شهید مصلحی (متوسطه دوره اول) ،سرکشی از خانواده های معظم شهداء،حضور کاروان انقلاب و برنامه های قرآنی با حضور ۳۵نفر از اساتید قرآنی،مسابقات فرهنگی ورزشی به میزبانی اداره زندان شهرستان میناب ،افتتاح پروژه های عمرانی و نور افشانی و تکبیر گویان در ۲۱بهمن است.
فرماندار ویژه شهرستان میناب در ادامه جلسه شورای اداری شهرستان عنوان کرد:۹۵پروژه عمرانی با بیش از ۲۲۰میلیارد تومان اعتبار در ۳بخش که در قالب ۱۰فصل توسعه و خدمات،کشاورزی ،منابع طبیعی و شیلات،بهداشت و درمان،صنعت و معدن،آموزش و پرورش،مسکن،حمل و نقل ،ورزش و منابع انرژی در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
مهندس احمدی فرماندار ویژه میناب گفت:پروژه های دیگری که با ۹۷%درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است و تا سال ۹۹افتتاح خواهد شد.

وی در پایان از ۵۰پروژه دیگری که در حال شروع میباشد خبرداد.

  • نویسنده : علی نژاد