رییس هیات کاراته هرمزگان گفت: تیم دختران استان در رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزشی موفق به کسب دو مدال نقره و برنز شد.

به گزارش هرمیزان ، پردل رمضانی روز سه شنبه در این خصوص اظهار داشت: مدال نقره این رقابت ها توسط عسل مرادی در وزن منهای 54 کیلوگرم در رده سنی نوجوانان و مدال برنز توسط آناهیتا عبدالملکی در وزن مثبت 52 کیلوگرم در رده سنی نونهالان برای هرمزگان کسب شد.
وی افزود: هرمزگان با 9 کاراته کا در نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته کاراته در بخش بانوان حضور یافته بود.
رمضانی خاطرنشان کرد: این رقابت ها از صبح روز یکشنبه 4 آذر با حضور 135 کاراته کا در رده سنی نونهالان و 109 کاراته کا در رده سنی نوجوانان در قالب 31 تیم به نمایندگی از 29 استان از سراسر کشور به میزبانی سنندج آغاز و عصر دوشنبه پنجم آذر به کار خود پایان داد.
رمضانی خاطرنشان کرد: در مجموع و نتیجه تیمی در رده نوجوانان گیلان مقام اول، ایلام و لرستان مشترکا دوم و کرمانشاه جایگاه سوم را به دست آورد.
وی بیان داشت:در رده سنی نونهالان هم مازندران مقام اول را کسب کرد و کردستان و لرستان مشترکا دوم شدند و تیم های گیلان و فارس هم بطور مشترک مقام سوم را به دست آوردند.