شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت ۲۲ بهمن از آحاد مردم وفادار و انقلابی برای حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

به گزارش هرمیزان،در این بیانیه آمده است: دهه فجر و یوم الله ٢٢ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است، در این روز‌های عزیز ملت ایران با رهبری داهیانه زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و با تاسی از آموزه‌های اسلام ناب محمدی (ص) طومار ٢۵٠٠ ساله رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

این بیانیه می‌افزاید: مردم شریف استان هرمزگان با حضور در همایشی بزرگ و به یادمانی، افتخار دیگری از وحدت و اتحاد ملی حول محور ولایت فقیه را رقم خواهد زد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان بار دیگر از امت همیشه در صحنه و بیدار استان همه گروه‌ها، جریان‌ها، احزاب سیاسی و همه آحاد، اقشار و اصناف مردم شریف، وفادار و انقلابی با تمامی سلایق و گرایش‌هایی سیاسی می‌خواهد تا با حضور حماسی، آگاهانه، پرشور و انقلابی خود در صفوفی متحد و یکپارچه در مسیر راهپیمایی صحنه باشکوه ‘حضور حماسی ملی’ سازند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مردم همیشه در صحنه شهر بندرعباس نیز از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه از مقابل مسجد علی بن ابیطالب در بلوار ساحلی به سمت پشت استانداری قدیم حرکت خواهند کرد و بار دیگر با نمایش وحدت ملی خود در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را رسوا و مایوس خواهند کرد.

  • منبع خبر : شبستان