رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب آغاز به کار طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات از ابتدای بهمن ماه در میناب خبر داد.

اسدالله عباسی در گفت و گو با خبرنگار هرمیزان در میناب،با اشاره به ایام پایانی سال و خریدهای نوروزی و کالاهای اساسی افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب با همکاری فرمانداری، اداره تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف طرح نظارت بر عمکرد اصناف را از ابتدای بهمن ماه سال جاری تا ۱۵ فرودین ۹۸ اجرا خواهند کرد.

وی کنترل و نظارت بر بازار شب عید و قیمت های کالاهای ضروری را در ایام نوروز مهم ارزیابی کرد و عنوان داشت: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میناب به صورت ویژه در سطح این شهرستان گشت زنی خواهند کرد و با هرگونه تخلف اصناف در خصوص کم فروشی، عدم درج قیمت بر روی کالاها و گران فروشی به شدت برخورد خواهند کرد.

عباسی ادامه داد: نظارت بر بازار عید در قالب طرح نظارتی نوروز ۹۸ به وسیله ۲تیم گشتی و پایگاه ثابت صنعت، معدن و تجارت مستقر در میدان شهدای شهر میناب اجرا خواهد شد.

وی افزود: در این طرح، نظارت ویژه بر تمامی بنگاه‌های اقتصادی کالایی و خدماتی اولویت‌دار صنفی و غیر صنفی از جمله پوشاک، کیف و کفش، آجیل و شیرینی، مواد پروتئینی، میوه، قالیشویی‌ها و خشکشویی‌ها، مراکز اقامتی، رستوران‌ها، آرد و نان و سایر اقلام انجام می‌شود.

  • نویسنده : صالحی