شهرستان میناب و شهرهای تابعه آن در یوم الله ۲۲ بهمن شاهد حضور حماسی مردم انقلابی بود که بار دیگر برای خلق حماسه ای ماندگار در تاریخ به صحنه آمدند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن روز دوشنبه در شهرستان میناب و نیز شهر هشتبندی  و  بخش بندزرک با حضور حماسی اقشار مختلف مردم برگزار شد.

مردم انقلابی میناب در مسیر راهپیمایی تعیین شده از ساعات اولیه حضور داشتند تا حماسه‌ دیگری در برگی از تاریخ انقلاب خلق کنند.

اقشار مختلف مردم میناب از پیر و جوان، زن و مرد در این راهپیمایی که پیشاپیش آنها خانواده های معظم شهدا حضور داشتند با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران شرکت کردند و یکصدا فریاد مرگ بر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر ‌دادند.

مردم میناب امسال در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضوری منسجم و باشکوه تری داشتند تا بار دیگر پایبندی خود را به راه شهدا و امام شهدا به اثبات برسانند.

بسیاری از مردم میناب به صورت خانوادگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند تا ثابت کنند برای دفاع از آرمان های انقلاب، همچون دوران هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود آماده اند.

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در جمع راهپیمایان در سخنانی ضمن تشکر از حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی گفت:این حماسه حضور پاسخی محکم به یاوه گویی آمریکا و دشمنان نظام است.

امام جمعه میناب نیز ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در این راهپیمایی گفت:حقیقتان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضوری کم نظیر است و پیام این حضور افزایش اقتدار ایران اسلامی در عرصه های مختلف جهانی است.

حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر افزود: مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن انقلابی گری خود یعنی همان تبعیت از امام ، رهبری و حمایت از مظلومان جهان را به اثبات رساندند.

وی گفت: حضور پرشور آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که یاوه گویی های سران کشورهای مستکبر جهان اثری در عزم و اراده ملت ایران نداشته و مردم با قدرت از نظام ، انقلاب و رهبری دفاع می کنند.

معتمدی فر اظهار کرد :انقلاب مردم ایران خدایی بود و ملت ایران تحت رهبری حکیمانه امام راحل وارد صحنه شدند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران اینک روند روبه رشدی از نظر اقتصادی اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی طی می کند افزود: اقتدار ایران اسلامی در عرصه بین الملل همچنان رو به افزایش است.

امام جمعه میناب گفت: حضور مردم در این راهپیمایی نشان داد مردم همچنان برای دفاع از انقلاب خود در صحنه حاضر و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

معتمدی فر افزود:حضور مردم در این راهپیمایی بار دیگر انقلاب و نظام اسلامی را علیه توطئه های دشمنان بیمه کرد.

حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر گفت:حضور مردم در راهپیمایی یک پشتوانه قوی برای نظام و مسئولان است. مردم بار دیگر به وظیفه انقلابی خود عمل کردند و اینک نوبت مسئولان است تا صادقانه به مردم خدمت کنند.

در پایان ، قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ قرائت و حاضران با شعار الله اکبر مفاد آنرا تایید کردند.

  • نویسنده : صالحی