حضور پرشور مردم شهرستان سیریک در جشن ۴۰ سالگی انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا و رهبری برگزار شد.

به گزارش هرمیزان،مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۷ مردم شهرستان سیریک از میدان ناخدا تا مسجد صاحب الزمان (ع) شهر بندر سیریک با حضور جمع کثیری از مردم ، مسئولان ، اعم از شیعه و اهل سنت ، مرد و زن ، پیر و جوان ، دانش آموز و دانشجو ، صیاد و تجار ، اصناف و بازاریان علما و روحانیون ، بسیجی و تشکل های مردم نهاد با مشت های گره کرده و نداهای الله اکبر ، مرگ بر امریکا برگزار شد.

 فرماندار شهرستان سیریک گفت:ملت ایران با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی بدون توجه به توطئه های دشمنان خارجی با حضور در جشن های پیروزی و راهپیمایی ۲۲ بهمن پای آرمان های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند و امروز بار دیگر با آرمان ها و ارزش های امام امت تجدید میثاق و بیعت کردند.

 عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود:راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال از آن جهت از اهمیت زیادی برخوردار است که از یک سو، گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و از سویی دیگر در این مقطع، فشار‌های دشمنان خناس و خبیث نظام مقدس و مردمی ما نیز به بالاترین حد عزت ، اقتدار و توانمندی در برابر همه دشمنان و بدخواهان نظام خود رسیده است.

 وی اظهار کرد:مردم مومن،  نجیب،  صبور و همیشه در صحنه شهرستان سیریک امروز با هر سلیقه و طرز فکری برای پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی به اقیانوس بیکران حضور پیوستند و با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرده و هم پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان مستکبر دادند.

 پرتابیان تصریح کرد:بدون تردید، ۲۲ بهمن ماه امسال انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران،  بویژه شهرستان سیریک این ساحل نشینان و مرزداران غیور دریا دل ، برگ زرین دیگری بر اوراق سراسر عزت و افتخار میهن اسلامی اضافه کردند.

 نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک خاطرنشان کرد:انقلاب اسلامی ایران چهل سال پیش در بهمن ماه سال ۵۷ با حضور پرشور مردم و رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و برای همیشه طومار رژیم شاهنشاهی و سلطنت را در ایران در هم پیچید و از خون جوانان این سرزمین دوباره ندای استقلال و آزادی و پیروزی به گوش جهان رساند.

 فرماندار شهرستان سیریک افزود:حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می دهد که در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این حضور پیام روشنی برای دشمنان و مایه یاس و نا امیدی آنها شده است.

 وی به تهدیدها و تحریم‌ها و فشارهای مضاعفی که دشمن برای نا امید کردن مردم از انقلاب به نظام وارد می کند ، اشاره کرد و اظهار کرد:مردم بیدار و فهیم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که تبلیغات منفی دشمن بر نظام و مردم تاثیر گذار نیست و آنها همیشه پای ارزش ها و آرمان های خود هستند و با صبر و همدلی و اتحاد همه مشکلات اقتصادی و معیشتی خود را با توکل و ایمان به خداوند متعال برطرف می کنند.

 پرتابیان اضافه کرد:مردم با حضور باشکوه و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال ۹۷ به همه سران استکبار بویژه امریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیسم اعلام کردند که هیچ گزینه‌ای اعم از تهدید نظامی و تحریم اقتصادی برای آنها ترس‌آور نیست و  مردم با جان و دل کشور و میهن اسلامی خود را دوست دارند.

  • نویسنده : صالحی