سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکیدکرد: استانداری هرمزگان با تمام توان برای ارتقاء شاخص‌های علمی دانشگاه‌های استان از این مجموعه‌های علمی استان حمایت خواهد کرد.

به گزارش هرمیزان،ایرج حیدری ظهر امروز در جلسه کمیسیون دانشجویی استان هرمزگان اظهار داشت: جلسات کمیسیون دانشجویی استان با برنامه و عملیاتی خواهد بود و در جلسات این کمیسیون تصمیمات اجرایی  برای حل مشکلات دانشگاه های استان اتخاذ خواهد شد..

وی افزود: رؤسای دانشگاه‌ها با برنامه‌ریزی مناسب، بهترین شرایط تحصیل را برای دانشجویان درسطح دانشگاه‌های هرمزگان فراهم کنند و زمینه‌های نارضایتی را در این محیط‌ها از بین ببرند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: در کارگروه ستاد تنظیم بازار استان تصمیمات بسیارخوبی برای کمک به دانشگاه‌های استان برای ارائه هرچه بهتر خدمات رفاهی به دانشجویان استان اتخاذ شده است.

حیدری بیان کرد: استانداری هرمزگان با تمام توان برای ارتقاء شاخص‌های علمی دانشگاه‌های استان از این مجموعه‌های علمی استان حمایت خواهد کرد.

وی افزود: ساماندهی خوابگاه‌های دانشجویی در سطح استان به صورت جدی در دستور کار رؤسای دانشگاه‌ها و دستگاه‌های ذیربط قرار گیرد و برای تحقق این مهم همه ظرفیت‌ها بسیج شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: ارتقاء خدمات سلف سرویس دانشگاه‌ها برای ارائه خدمات مناسب به دانشجویان در دانشگاه‌های استان با جدیت پیگیری شود.

حیدری اضافه کرد: حمایت صنایع مستقر در استان از دانشگاه‌های استان با برگزاری نشست مشترک بین رؤسای دانشگاه‌ها و مدیران صنایع در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی ابراز داشت: با وجود محدودیت‌های بودجه‌ای از افزایش و تقویت بودجه دانشگاه‌های استان به صورت جدی حمایت، و این مهم از طریق سازمان مدیریت پیگیری خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کلیه رؤسای دانشگاه‌های استان شخصا در مدیریت تمام امور دانشگاه‌های استان را رصد و پیگیری کنند و حضور پررنگی در بین جامعه دانشجویی استان داشته باشیم.

حیدری بیان داشت: در سال ۹۷ با اقدامات و پیگیری‌های مناسبی که صورت پذیرفت دانشگاه‌های استان با کمترین مشکلات روبرو بودند.

وی گفت: با توجه به تعطیلی واحد‌های دانشگاهی هرمزگان در فصل تابستان، رؤسای دانشگاه‌های استان از این فرصت مناسب با برنامه‌ریزی مناسب برای حل مشکلات دانشگاه‌ها اقدام کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: ساماندهی واحد‌های دانشگاهی علمی کاربردی وابسته به دستگاه‌های اجرایی در دستور کار کمیسیون دانشجویی استان قرار گیرد.

حیدری ادامه داد: با آسیب‌شناسی مشکلات واحد‌های دانشگاهی تلاش خواهد شد محیط مناسبی برای دانشجویان در سال تحصیلی ۹۹_۹۸ فراهم شود.

وی اضافه کرد: با توجه به وجود تعداد بسیاری واحد‌های دانشگاهی در مناطق مختلف استان، فرمانداران جلسات کمیسیون دانشجویی را برگزار و نسبت پیگیری و حل مشکلات واحد‌های آموزشی در سطح شهرستان‌های استان اقدام کنند.

  • منبع خبر : فارس