فرماندار شهرستان جاسک از افزایش 10 درصدی اعتبارات تملک دارایی سال 98 در این شهرستان خبرداد.

به گزارش هرمیزان،محمد رادمهر با اعلام این خبر در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان،افزود: ۴۳میلیارد تومان از محل  اعتبارات تملک و داریی‌های سرمایه ایی استانی و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در حوزه های مختلف بویژه انرژی، حمل ونقل، آموزش، بهداشت ودرمان، راه، عمرانی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان توزیع شد.

فرماندار شهرستان جاسک اظهار کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام از اولویت های توزیع اعتبارات شهرستان است که مدیران باید در جهت تخصیص اعتبارات وتکمیل پروژه ها تلاش کنند.

رادمهر بیان کرد: اعتبارات حوزه های مختلف شهرستان در سال ۹۸ با رشد حدود ۱۰ درصدی ۴۳ میلیارد تومان است.

فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان جاسک خاطرنشان کرد: از این اعتبارات ۱۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک و داریی‌های سرمایه ایی استان و۳۰ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات تملک و داریی های سرمایه ای قانون استفاده متوازن از امکانات کشور است.

فرماندار شهرستان جاسک عنوان کرد: این اعتبارات در حوزه های مختلف بویژه عمران شهری و روستایی، انرژی، آموزش، حمل ونقل، بهداشت و درمان، آب و راه است که با تحقق آنها مشکل بیشتر مردم مرتفع می شود.

فرماندار شهرستان جاسک با اشاره به اینکه به دنبال ارزیابی عملکرد مدیران پیگیری و جذب اعتبارات هستیم، اضافه کرد:کوتاهی از هیچ مدیری در انجام ماموریت پذیرفتنی نیست، مدیری که نتواند حق مردم را مطالبه کند، بهتر است مدیریت را واگذار کند.

وی با اشاره به اینکه مدیر باید جسور و با شهامت و جهادی باشد، عنوان کرد: اعتبارات خوبی در سایر حوزه ها از جمله سفر مقام معظم رهبری و ستاد توسعه سواحل مکران و اعتبارات ملی اختصاص داده می‌شود.

رادمهر در پایان اظهار کرد: لازم است مدیران با ارائه طرح و برنامه، اعتبارات در حوزه عمرانی و محرومیت زدایی را جذب کنند.

  • منبع خبر : ایسنا منطقه خلیج‌ فارس