‎مسوول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه شهرستان میناب گفت: به مناسبت دهه کرامت و روز دختر از ۳۰ دختر موفق و فعال مینابی تجلیل می شود. به گزارش هر میزان،سعیده کریمی مسوول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری میناب اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم اجتماعی امروز جایگاه و نقش دختر در عرصه […]

‎مسوول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه شهرستان میناب گفت: به مناسبت دهه کرامت و روز دختر از ۳۰ دختر موفق و فعال مینابی تجلیل می شود.

به گزارش هر میزان،سعیده کریمی مسوول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری میناب اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم اجتماعی امروز جایگاه و نقش دختر در عرصه خانواده و اجتماع است و ولادت حضرت معصومه (س) و نامگذاری این روز به نام روز دختر بهانه‌ای است تا حواسمان به این فرشتگان الهی که مایه رحمت هستند باشد.
وی افزود: روز دختران، فرصت مناسبی برای گردآمدن حول شخصیت گرانقدر حضرت معصومه (س) به عنوان اسوه کامل اخلاق و اخلاص است.
مسوول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه شهرستان میناب عنوان داشت: آئین تجلیل از دختران موفق و فعال شهرستان میناب فردا ۲۳ تیرماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار خواهد شد.
کریمی بیان کرد: در این مراسم از ۳۰ دختر که در زمینه‌های مختلف افتخار آفرینی و فعالیت کرده اند تجلیل می‌شوند.
وی همچنین به هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین نکاتی که دختران ما باید از حضرت فاطمه معصومه(س) تأسی کنند بحث عفاف و حجاب است که البته نه تنها برای این روز بلکه باید در طول زندگی خود به این مسئله مهم توجه داشته باشند .

  • نویسنده : مرضیه علینژاد
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس