به گزارش هُرمیزان تیم فوتسال آذرخش بندرعباس که عصر چهارشنبه در دیدار با مقاومت البرز رفته بود با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

دیدار این ۲ تیم عصر چهارشنبه در چارچوب رقابت های هفته سیزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در بندرعباس برگزار شد.
تیم فوتسال آذرخش که از حمایت حدود ۲ هزار تماشاگر خود برخوردار بود، از همان ابتدای مسابقه بازی هجومی را در دستور خود داشت اما برخلاف جهت بازی دروقت نخست با ۲ گل تسلیم حریف شد.
در وقت دوم، این تیم آذرخش بود که پس از چند موقعیت سرانجام دروازه مقاومت البرز را گشود وفاصله گل های خورده اش را کم کند اما روی یک غافلگیری بازهم دروازه اش گشوده دید.
آذرخش از امتیاز میزبانی و فشار هواداران پر شور خود برای تغییر نتیجه استفاده کرد وبار دیگرگل دوم رازد و درچند دقیقه پایانی فشار زیادی روی دروازه حریف آورد تا بازی را به تساوی بکشاند.
اما در نهایت مقاومت البرز با اداره بازی این اجازه را به میزبان نداد و بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود تمام کرد. برای آذرخش پوریا گلشنی ومهرداد قنبر زاده و برای تیم مقاومت البرز علی رحیمی، میثم خیام وحمزه کدخدایی گلزنی کردند.
بیست ویکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با شرکت ۱۴ تیم آذرخش بندرعباس، حفاری اهواز، ستارگان ورامین، سن‌ایچ ساوه، مس سونگون، مقاومت البرز، گیتی‌پسند اصفهان، هایپرشهر شاهین شهر، ارژن شیراز، اهورا بهبهان، سوهان محمد سیما قم، شاهین کرمانشاه، شهروند ساری و فرش‌آرا مشهد درحال برگزاری است.

انتها/ع

  • منبع خبر : ایرنا