بازدید از پروژه های نیمه کاره فرهنگی و دیدار با اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه شهرستان میناب ، برنامه ای که از سفر دو روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان هرمزگان جا مانده است.

به گزارش خبرنگار هرمیزان از میناب ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی پرواز شماره ۶۵۵ بندرعباس شد و مورد استقبال مسوولان استانی قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از این طی نشستی خبری که در خصوص سفر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هرمزگان برگزار شده بود از دیدار وزیر با اهالی فرهنگ و رسانه شرق و غرب استان خبر داده بود.

در برنامه نهایی سفر صالحی به هرمزگان شرکت در جلسه شورای فرهنگ عمومی و دیدار با فعالین فرهنگ و رسانه غرب استان به چشم می خورد که در این برنامه سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرق استان تنها به شهرستان رودان محدود شده است.

شهرستان میناب که از ظرفیت های ویژه ای در حوزه فرهنگی و هنری برخودار است مورد بی توجهی مسولان استانی در برنامه ریزی سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان هرمزگان قرار گرفته است.

لازم به ذکر است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب صبح امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی در بندرعباس اظهار داشت: در حوزه فرهنگسرای روستایی بیش از ۴۲ پروژه ۱۲ سال است در این شهرستان شروع شده و معطل تامین اعتبار هستند.

  • نویسنده : صالحی