معاون امور بندری بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام تعمیرات اساسی۱۰ دستگاه کشنده فرسوده به دست توانمند متخصصان داخلی و الحاق آن به ناوگان خدمات بندری مجتمع بندر رجایی خبر داد.

به گزارش هُرمیزان، منصور خرمشکوه در حاشیه مراسم الحاق ۱۰ دستگاه کشنده که روز گذشته در یکی از پایانه های کانتینری بندر شهید رجایی برگزار شد اظهارداشت: عملیات تعمیر و آماده به کار این ۱۰ دستگاه کشنده و کفی (ترمینال تراکتور) با همت متخصصان و تعمیرکاران داخلی توسط بخش خصوصی به انجام رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: الحاق این تجهیزات در افزایش نرم عملیات جابجایی کانتینر و بهبود خدمات استریپ و استافینگ کانتینر نقش به سزایی ایفا می کند.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان الحاق ۳ دستگاه لیفتراک جدید طی ماه آینده (خرداد ماه) و همچنین بازسازی و تعمیر ۱۰ دستگاه کشنده و کفی دیگر نیز در همین پایانه کانتینری تا پایان آبان ماه سالجاری را از دیگر برنامه های در دست اجرای این معاونت اعلام کرد.

خرمشکوه ارتقاء توان تجهیزاتی و عملیاتی به منظور رضایتمندی ارباب رجوع را از مهمترین اهداف و برنامه های سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر