با تشدید اوضاع کرونایی، اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در خصوص ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد مقابله با کرونا استان هرمزگان اطلاعیه ای صادر کرد.

 اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان اعلام کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی و شرایط حاد ابتلا به بیماری کووید۱۹، کلیه اماکن ورزشی دولتی و خصوصی در شهرستانهای قرمز استان به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری تا اطلاع بعدی تعطیل شدند.

بدین وسیله به روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان، هیات‌های ورزشی، باشگاه‌های ورزشی خصوصی و دولتی و مجموعه‌های ورزشی استان ابلاغ می شود با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرهای قرمز استان، تمامی اماکن ورزشی  از یکشنبه ۱۶ خردادماه ، تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می شود و بازگشایی مجدد متعاقبا اعلام خواهدشد.

 ادامه فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌ ها و اماکن ورزشی برای ورزشکاران و مردم خطرناک خواهد بود و لذا انتظار همراهی و رعایت مسائل بهداشتی را داریم.

به اطلاع کلیه مدیران باشگاههای ورزشی خصوصی سراسر استان می رساند؛ درصورت باز بودن باشگاه ورزشی و مشاهده بازرسان اداره کل و ستاد کرونا باشگاه مذکور به مدت یک ماه پلمپ خواهد شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس