مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک با اشاره به شرایط کنونی مبنی بر وجود بیماری کرونا از حضور بیش از 2500 دانش آموز در 36 پایگاه مجازی اوقات فراغت در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش هُرمیزان، علی سلمانی در نشستی خبری در خصوص برگزاری کلاس های اوقات فراغت در ایام تابستان، ضمن اشاره به اینکه غنی سازی اوقات فراغت زمینه خلاقیت و پویایی دانش آموزان را فراهم می کند، افزود: در نظام تعلیم و تربیت یکی از مهمترین برنامه های آموزشی، فعالیت های اوقات فراغت می باشد که می تواند با انجام فعالیت های فرهنگی و علمی زمینه شکل گیری هویت و شخصیت آنان را برای آینده رقم بزند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک با بیان اینکه نقش خانواده ها در فراهم کردن شرایط مناسب برای پرورش استعداد های دانش آموزان در ایام تعطیلات اهمیت ویژه ای دارد، اضافه کرد: خانواده ها همگام با آموزش و پرورش می توانند با فراهم نمودن بستر مناسب در ایام تابستان زمینه شکوفایی و رشد علمی و فرهنگی دانش آموزان را رقم بزنند.

سلمانی در ادامه تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس کنونی مبنی بر وجود بیماری کرونا، تعداد ۳۶ پایگاه اوقات فراغت میزبان بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز می باشد که به صورت مجازی در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح شهرستان برگزار می گردد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی آموزش و پرورش بستک