فرماندار رودان گفت: شهرستان رودان ظرفيت آن را دارد تا در حوزه توليد محصولات كشاورزي و باغي پيشرفت کند چرا که لیموترش رودان معرف و شناسنامه شهرستان و استان است.

مصطفی غلامپور در جلسه با رئیس جهاد کشاورزی، صنف کشاورزی، نیروی انتظامی و سپاه شهرستان در خصوص حمایت از محصولات کشاورزی و جلوگیری از سرقت و ساماندهی خرده فروشان محصولات کشاورزی، عنوان کرد: شغل غالب مردم رودان در بخش کشاورزی است و باید  تمام تلاش خود را برای توسعه بخش کشاورزی در شهرستان به کار بگیریم.

وی افزود: با حمایت از حقوق باغداران و کشاورزان رودانی با اجرای برنامه هایی در راستای برند سازی محصولات ارزشمند شهرستان رودان از جمله لیموترش تلاش می‌کنیم چرا که این شهرستان بین ۴۲ تا ۴۶ درصد لیموترش کشور را تولید می کند.

فرماندار رودان بیان کرد: لیموترش رودان می تواند معرف، شناسنامه و توسعه شهرستان و استان هرمزگان باشد بنابراین باید قدر این ظرفیت را دانست.

وی در ادامه گفت: برندسازی تاثیرگذار در بخش کشاورزی، در گرو تکمیل بودن زنجیره طراحی تولید، فرآوری، بازاریابی، فروش و صادرات است.

غلامپور با اشاره به نامگذاری سال جاری «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، خاطر نشان کرد: باید برای تحقق این شعار در بخش کشاورزی طرح‌هایی در اولویت اجرا قرار داده شوند و واقعیت این است که ظرفیت عظیمی در بخش کشاورزی وجود دارد و دسترسی به جهش تولیدات کشاورزی دور از دسترس نیست.