فرماندار رودان گفت: مطابق با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت رفت و آمد بین‌شهری خودروهای شهروندان، با برنامه‌ریزی‌ اجرایی لازم در سطح این شهرستان بطور کامل اعمال می‌شود.

به گزارش هُرمیزان، مصطفی غلامپور عصر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در رودان اظهار کرد: بر اساس ابلاغ ستادهای ملی و استانی مقابله با کرونا، اجرای طرح منع رفت و آمد خودرویی به شهرهای درگیر وضعیت‌های قرمز، نارنجی و زردشیوع ویروس همه‌گیر کرونایی از ساعت ۱۴ روز ۲۱ اردیبهشت آغاز شده و تا ساعت ۱۲ روز شنبه بیست و پنجم ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه نقض ورود خودرو به و یا خروج خودرو از شهرهای با وضعیت قرمز در چارچوب اجرای این طرح با صدور برگه جریمه ۱۰ میلیون ریالی اعمال قانون می‌شود، عنوان داشت: مبادی ورودی این شهرستان از استان کرمان ، بندرعباس و میناب طی این ایام تحت کنترل خواهد بود از ورود خودرو ها جلوگیری می شود.

غلامپور با بیان اینکه وضعیت کرونایی شهرستان رودان هم اکنون زرد است، تصریح کرد: اعمال قانون بر رانندگان خودروهای ناقض این ممنوعیت در شهرهای دچار وضعیت‌های نارنجی و زرد شیوع ویروس کرونا نیز با جریمه ۵ میلیون ریالی صورت می‌گیرد که رودان در این میان قرار دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس