فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی استان یک محموله بزرگ مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان رودان کشف شد.

به گزارش هُرمیزان، سردار غلامرضا جعفری روز چهارشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و با اجرای طرح عملیاتی نصر، نیروهای آموزش دیده مستقر در ایست و بازرسی” فاریاب رودان “با انجام اقدامات تخصصی از تصمیم قاچاقچیان مبنی بر انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی ادامه داد: مأموران با رصد اطلاعاتی و پایش تحرک های اعضای این باند مسیر تردد محموله مذکور را در محور ” رودان – بندر عباس” شناسایی و نسبت به پایش آن اقدام کردند.

سردار جعفری بیان داشت: مأموران مستقر در ایست و بازرسی فاریاب کامیون حامل مواد مخدر را متوقف و ضمن هماهنگی با مقام قضایی آن را جهت بررسی بیشتر به داخل یگان منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: در بازرسی از تریلر ۱۳۵ بسته ۱۰ کیلویی به میزان یک تن و ۳۶۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه و با پوشش های خاص در داخل کامیون جاسازشده بود کشف و دو قاچاقچی دراین رابطه دستگیرشد.

سردار جعفری خاطرنشان کرد: خودرو توقیفی به همراه مواد مخدر کشف شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر رودان منتقل و متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با پلیس از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

سال گذشته با تلاش مأموران انتظامی هرمزگان حدود ۸۸ تن انواع مواد مخدر کشف و هزار و ۶۳ دستگاه خودرو در بحث حمل و قاچاق مواد افیونی توقیف شد.

شهرستان رودان در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایرنا